Chorwacki nauka dla każdego, BIZNES, NAUKA I TŁUMACZENIA

Kalendarz chorwacki 2018 

Język chorwacki darmowa nauka - Kalendarz chorwacki 2018 elżbieta manuiło
Kochasz język chorwacki? Pobierz darmowy kalendarz 2018 w formie Ebooka na Twojego maila!
 
 

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

Co zawiera Kalendarz chorwacki 2018?

Zdjęcia Chorwacji!

Piękne zdjęcia chorwackich widoków na każdy miesiąc uprzyjemnią Ci naukę języka chorwackiego.

EBOOK

Elektroniczna forma do nauki języka chorwackiego, którą zawsze można mieć przy sobie. Zapisz kalendarz na tablecie lub na komputerze!

Idealny prezent

Ściągnij, wydrukuj i podaruj jako idealny prezent dla miłośnika Chorwacji. Święta tuż, tuż, kalendarz jest zapisany w formacie do druku A4. Spraw prezent najbliższym i podaruj im Kalendarz do nauki chorwackiego!

 

Co miesiąc nauka

Będziesz miał miesiąc na przyjęcie nowej dawki wiedzy języka chorwackiego. Co miesiąc czeka cię materiał z gramatyki, słówka lub chorwackie frazy.

Motywacja

Widząc Chorwację na swojej ścianie będziesz jeszcze bardziej zmotywowany do nauki, z każdym miesiącem opanujesz nową dawkę wiedzy.

2 w 1

Ściągając kalendarz możesz stylowo odmierzać czas i uczyć się jednocześnie chorwackiego w przyjaznej formie. Umieść kalendarz w widocznym miejscu, wspomoże to Twoją naukę chorwackiego.

jak zrobić cover video, darmowy kurs online Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło –Nauczyciel języka chorwackiego

Chorwacja jest nie tylko moim wyborem życiowym, ale także zawodowym i naukowym. Od kilku lat uczę języka chorwackiego wszystkich tych, którzy pragną zgłębić kulturę chorwacką, a do swojego życia codziennego wnieść trochę więcej słońca. Mieszkam na stałe w Gdańsku i tu prowadzę kursy, jednak bardzo często zgłaszają się do mnie ludzie z całej Polski pytając o materiały i lekcje, ponieważ brak ich w ich okolicach – dlatego postanowiłam wszystkim entuzjastom chorwackiego umożliwić naukę online. Składam w Wasze ręce pierwsze wydanie „Kalendarza chorwackiego 2018” jako zapowiedź dalszych materiałów. Polubcie mój FanPage by być na bierząco.

 

 

Pobieram kalendarz do nauki chorwackiego!!!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.